Kim jesteśmy

Firma Kari-Mobili od ponad dwudziestu lat, z tą samą pasją, przenosi włoski design do domów i apartamentów w Polsce. Tworzymy kompletne przestrzenie mieszkalne, opierając się na marce "Made in Italy" - kwintesencji elegancji, piękna i doskonałej jakości.

Idea włoskiej elegancji, stylu życia zorganizowanego wokół wysmakowanej prostoty, to nasza pasja.

Doskonałe rzemiosło w połączeniu z zaawansowanymi technologiami obróbki zmieniają szlachetne materiały w wyrafinowane wzorniczo i funkcjonalne, ponadczasowe produkty do domu.

Luksusowe wnętrze w nowoczesnym stylu to specjalność, z której słynie włoski design. Każdy projekt jest jedyny w swoim rodzaju, ponieważ każdy szyty jest na miarę. Kuchnia z wyspą, salon i jadalnia, architektoniczne drzwi, system regałów lub garderoba, łazienka, a przede wszystkim ekskluzywne meble ogrodowe. Wszystkie zaprojektowane przez wybitnych designerów i stworzone przez najlepszych producentów.

Nieustanne badania, poszukiwania nowych materiałów, zastosowań, zestawień i innowacje technologiczne Włoski design to ciągła kreacja, dzięki czemu wciąż powstają nowe, lepsze i doskonalsze rozwiązania, materiały i produkty. Dlatego nie przestaje fascynować, zaskakiwać zachwycać.

 

 

Włoski design to połączenie geniuszu twórcy-designera i mistrzostwa artysty-rzemieślnika.

Włoski design to kuźnia innowacji, dzięki czemu wciąż powstają nowe, lepsze i doskonalsze rozwiązania, materiały i produkty, które odpowiadają na aktualne i przyszłe potrzeby.

Wyrafinowany i dopracowany projekt wymaga profesjonalnej obsługi - od znajomości bogatej oferty wielu producentów, po fachowe wykonawstwo. Dlatego angażujemy się w cały proces powstawania kompletnej przestrzeni do życia, mieszkania i odpoczynku.

Naszą wiedza dzielimy się z klientami i architektami. Doradzamy, projektujemy, robimy pomiary, koordynujemy prace podwykonawców i współpracujemy bezpośrednio z fabrykami. Dobrze znamy naszych polskich i zagranicznych partnerów i dostawców, a nawet kierowców obsługujących dedykowane dostawy bezpośrednio z Włoch do klienta. Montaże powierzamy naszym wykwalifikowanym i sprawdzonym specjalistom, którzy przygotowują przestrzeń gotowa do zamieszkania.

 

Dlaczego kochamy włoski design?

Nowoczesny styl, wyszukane materiały, doskonała jakość, luksusowy design

Z kim pracujemy

do góry